مشاهده کسب و کارها

همه کسب و کار‌های مبل و دکوراسیون

شما با ورود به این قسمت کلیه فروشگاههای ثبت شده در حیطه مبل و دکوراسیون را به صورت رندوم مشاهده میکنید و برای ثبت کسب و کارخود هم میتوانید با کلیک بر روی دکمه(ثبت در بازمود)در بالای سمت چپ سایت اقدام کنید.

شما با ورود به این قسمت کلیه فروشگاههای ثبت شده در حیطه مبل و دکوراسیون را به صورت رندوم مشاهده میکنید و برای ثبت کسب و کارخود هم میتوانید با کلیک بر روی اینجا اقدام کنید.

بازارچه دست دوم

بازارچه دست دوم

اگر به دنبال خرید کالاهای دست دوم در زمینه مبل و دکوراسیون هستید و یا کالای دست دوم جهت فروش دارید میتوانید به راحتی اقدام به خرید و یا ثبت کالای دست دوم خود کنید و آن را به فروش برسانید.

آگهی و نیازمندی ها

نیازمندی‌ها در سایت بازمود

در این صفحه شما با مجموعه ای از آگهی ها و نیازمندی های مربوط به مبل و دکوراسیون روبرو هستید و میتوانید آگهی خود را در قسمت ثبت آگهی با کمترین هزینه به بازدیدکنندگان نمایش دهید.

اخبار و اطلاعیه ها

فروشگاه های پر بازدید

برگزیدگان بازمود

برگزیدگان کاربران (ستاره دار)

arvin-bed

نمایش رندوم مبلمان

نمایش رندوم دکوراسیون

مقالات

مسابقه بهترین عکس دکوراسیون

رپورتاژ آگهی

برای موفقیت در کسب و کارتان پیشنهاد ویژه داریم

تبلیغات هدفمند،بازگشت سرمایه

امروزه تاثیر تبلیغات بر کسی پوشیده نیست،تاثیراتی که گاه سریع و گاه در طولانی مدت به آن دست می یابید. اما در این عصر تکنولوژی و سرعت اطلاعات که توجه همگان به گزینه های مختلف تبلیغاتی است، چه تبلیغی؟ کی؟ و در کجا؟ تاثیر خود را بر مشتریان می گذارد. این سوالی است که همیشه به دنبال آن بوده ایم. با ما همراه باشید تا چهار دلیل تبلیغ بنری در سایت بازمود را برایتان بر شماریم.

شما دعوتید به یک گپ خودمانی​

در محیطی دوستانه به صرف چای یا قهوه، و بی صبرانه مشتاق دیدار گرم شما هستیم تا در مورد سایت،ایده ها،کمبود ها،درد و دلها و مسائل کسب و کار به گفتگو بنشینیم سایت بازمود با توجه به سیاستی که دارد بر آن است تا با رایزنی و گفتگو با افراد تاثیر گذار،قدمی در جهت حل مشکلات شما بردارد دیدار حضوری در دفتر سایت (با هماهنگی قبلی) گفتگوی تلفنی با شماره همراه09904201330 و09904201340 تالار گفتگو در فضای مجازی(سایت،تلگرام،اینستگرام) ما با آغوشی باز منتظر قدوم سبز و ایده ها و نظرات شما هستیم،ما را خدمتگذار خود بدانید.

پروژه هایتان را به ما بسپارید​

پروژه هایتان را به ما بسپارید طراحی سایت:در بازمود تیمی ازمهندسین متخصص آماده اند تا سایتی در خور شما طراحی و ارائه نمایند که محصولات و خدمات شما را به مشتریانتان معرفی نماید. طراحی ،پشتیبانی و ارائه راهکارهای جذب بازدید کننده و مشتریان هدف و در نهایت فروش بیشتر را از ما بخواهید. تبلیغات چاپی: با اینکه عصر دیجیتال با سرعت در حال پیشرفت است اما هنوز تبلیغات چاپی جایگاه خود را از دست نداده است. داشتن کارت ویزیت در هر فروشگاهی هویت و شناسنامه آن کسب و کار است .