درباره بازمود

سایت بازمود در سال 1396 توسط چند جوان در شهر اصفهان متولد شد.این کودک نو پا با آرمانی بلند و اهدافی بزرگ اما دست یافتنی راه دشواری را آغاز کرد.
پس از تحقیقات میدانی و ارائه بوم کسب و کار شروع به گرد آوری اطلاعات نمود و با معرفی خود به کلیه دست‌اندر کاران این دو حوزه (مبل و دکوراسیون)در اواسط سال 97 رسماً آغار به فعالیت نمود.

ما متعهد هستیم با تولید و ارائه محتوای قوی،به روز رسانی اطلاعات،ارائه خدمات جدید،ایجاد حس رقابت سالم،اطلاع رسانی از آخرین اخبار حوزه مبل و دکوراسیون و….  سایتی جذاب و زنده داشته باشیم تا مرجعی کامل برای استفاده کاربران و مشتریان از یک سو و کسب و کارها از سویی دیگر باشیم.

خدمات بازمود

  • بانک اطلاعات کامل و جامع در حوزه مبل و دکور به تفکیک مشاغل
  •  ارائه یک فضای اختصاصی جهت هر کسب‌و‌کار،معرفی ،حیطه فعالیت،ثبت لوگو،نمونه کارها همراه با مشخصات و قیمت
  • ارائه QRکد مخصوص هر کسب وکار و نیز مشاهده تعداد بازدید صفحه هر کسب‌و‌کار توسط مالک کسب‌و‌کار
  •  معرفی فروشگاههای برتر هر ماه از دید کاربران به نسبت ستاره های کسب کرده
  • بازارچه دست دوم که ثبت آن رایگان و به همراه تصویر است.
  •  نیازمندی‌ها به تفکیک هر گروه ، شغل و شهر و ثبت با کمترین هزینه
  • اخبار و گزارشات از نمایشگاه‌ها و وقایع روز در حیطه مبل و دکور
  • ارائه محتوای ارزنده و آموزشی توسط اساتید و اهل فن
  • اپلیکیشن بازمود با هدف راحتی و قابل دسترس بودن سریع به قسمتهای مختلف سایت

ادامه دارد…

 در آینده:* چاپ و پخش کتاب بازمود*بخش برندهای برتر* حضور موثردر نمایشگاههای مختلف در کل ایران* و…،

 

طراحی سایت

داشتن یک سایت اختصاصی خوب است اماسایتی که بازدید کننده زیادی نداردسایتی که جذابیت بصری ندارد.سایتی که به سختی می توان آن را در گوگل پیدا کرد.سایتی که هزینه های طراحی اولیه و مدیریت آن ،وقت و دارایی مالی شما را از بین میبردمثل افتتاح یک فروشگاه بزرگ در کوچه پس کوچه های یک شهر بزرگ است.اما بازمود با دارا بودن یک تیم طراحی کاردان و تعهد و تخصصی که دارد سعی کرده با تولید محتوای با کیفیت،تبلیغات،ترغیب به ورود سایت،اجرای قوانین و استانداردهای گوگل درراه اندازی واداره سایت و…سئوی سایت را در گوگل بالا ببرد و جزء سایتهای پر بازدید باشد که همین امر باعث میشود در جستجوی اینترنت جزءگزینه های برتر باشیم.و این که مشتری به راحتی میتواند به مجموعه ای از کسب و کارها در یک سایت دسترسی داشته باشد،یکی دیگر از عوامل پر بازدید شدن بازمود است

نگاه ما برند شدن و مرجع بودن سایت بازمود است.که این اصلی ترین چالش ماست.برای رسیدن به این مقصود ابتدا توکل بر یزدان پاک،و بعد تکیه بر عزم و اراده خود و در آخر همراهی شما عزیزان که در طول این مسیر سخت همراه ما باشد.

دیباچه

آیا میدانید صنف شما تا 5 سال بعد چه تغیراتی کرده و آینده فروشگاهها چگونه است؟

کدام فروشگاه ها حذف شده اند و کدام کسب و کارها قدرتمند ادامه میدهند؟
همه ما حضور قدرتمند اینترنت در را زندگیمان لمس میکنیم و بر این باور هستیم که با این سرعتی که اینترنت در زندگی ما راه پیدا کرده و در حرکت است،اگر هم مسیر او نباشیم ،از دور گردونه به کناری میرویم .
اگر کسب و کارتان در اینترنت نباشد به زودی در بازار سنتی هم نخواهید بود.

فرزند زمان خویشتن باش

این نصیحت بزرگی است که با علم روز پیش برویم .هر یک از ما به خوبی از این تغییرات سریع و پیشرفت علم با خبریم و آن را در زندگی خود لمس میکنیم.بی شک اگر در کسب و کار سنتی پافشاری کنیم و از تکنولوژی در جذب مشتری سودی نبریم ،گوی سبقت توسط رقبا و رفقا ربوده میشود و جایی برای ما نمی ماند.

تغییر در رفتار خرید مشتری

به نظر شما چرا خریدهای سنتی کم کم دارند جای خود را به خریدهای اینترنتی و آنلاین میدهند ؟؟؟

– راحتی

– آسان و قابل اعتماد

– گزینه های مختلف با قابلیت قیاس کردن

– اطلاع از نوع خدمات یا اجناس

– دسترسی در هر ساعت از شبانه روز

مواردی هستند که مشتریان زیادی را به سایتها و فروشگاههای اینترنتی می کشاند،و لذت یک خرید با آگاهی و راحتی را برایش به ارمغان می آورد.

پس با نگاه به این تغییر در نوع خرید مشتری داشتن یک سایت و معرفی خود به مشتریان هدف(قدیم و جدید) الزامی است تا در فضای اینترنت حضور داشته باشید.

چرا مبل و دکور

از دیر باز حضور پر رنگ مبل به عنوان عنصر اصلی در دکوراسیون بر همه ما قابل تامل بوده و ارتباط تنگاتنگ این دو بر کسی پوشیده نیست.پس گروه بازمود به تفکیک این دو کسب و کار ،جمع آوری اطلاعات این دو گروه را آغاز کرد و در کنار هم این مجموعه را ارائه نموده.

فرا منطقه ای

سیاست بازمود این است که دید منطقه ای نداریم و قرار است کل ایران را شامل شود که این سیاست را از هدف بازمود و نوع نگاه خود گرفته ایم . در ابتدا ثبت کسب و کار توسط بازاریاب از شهر اصفهان آغاز شده و در ادامه ثبت نام ها به صورت اینترنتی بدون محدودیت مکانی ادامه پیدا میکند.