ضوابط حفظ حریم خصوصی


کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از سایت بازمود به دقت ملاحظه فرمایید.


1) عضویت در سایت رایگان است. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام کاربری، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت به ایمیل آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می کنند.
2) حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. بازمود هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد
3) بازمود همانند سایر سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی بازمود و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.
4) بازمود برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.
5) ورود کاربران به بازمود هنگام استفاده از پروفایل شخصی، ثبت نام سایت، ثبت نظر و امتیازدهی به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده سایت بازمود است
6) کلیه اصول و رویه‏‌های بازمود منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌های بازمود تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
ما به شما توصیه می کنیم که به صورت دوره ای برای اطلاع از این تغییرات، به سایت مراجعه کنید.
7) ما با هیچ روش دیگری جز ارسال پست الکترونیکی از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.
8) بازمود در هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.
9) بازمود هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما از صفحه کسب و کارهای ثبت شده در این پرتال ندارد.
10) تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، بازمود هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
11) سایت بازمود خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید


کاربران محترم که قصد ثبت صفحه کسب‌و‌کار را دارند، حتما قوانین زیر را مد نظر داشته باشند:

1) توجه کنید که در سایت بازمود فقط کسب‌و‌کارهای حیطه مبلمان و دکوراسیون ثبت و تایید می‌شوند.
2) شما 2نوع صفحه که شامل vip و رایگان است می‌توانید ثبت کنید.(مطالعه بیشتر)
3) برای کاور صفحه vip خود بارگذاری تصویر با ابعاد:800*300 پیکسل و رزولیشن72 مجاز است در غیر اینصورت لطفا با پشتیبانی سایت تماس گرفته تا شما را راهنمایی کنند.(اینجا کلیک کنید)
4) تصاویر محصولات با ابعاد:800*400 ورزولیشن72 بارگذاری شود.
5) صفحه کسب و کارشما بعد 8 الی ۱۲ ساعت پس از تایید اطلاعات توسط پشتیبان سایت ایجاد می‌شود.

کاربران محترم که قصد ارسال نظر در سایت را دارند، حتما قوانین زیر را مد نظر داشته باشند:


بدیهی است که اگر این قوانین در نظرات کاربری رعایت نشود، نظر وی تایید نخواهد شد و در نتیجه در سایت به نمایش در نخواهد آمد.
1) برای ارسال نقد، لازم است کاربران تا حد ممکن از مبالغه و بزرگنمایی مزایا یا معایب خودداری کنند. در غیر اینصورت نقد مورد نظر تایید نخواهد شد.
2) نقد کاربران باید شامل نقاط قوت و ضعف محصول در استفاده عملی و تجربه شخصی فرد باشد.
3) جهت احترام به وقت بازدیدکنندگان سایت و نقدها، لازم است نویسندگان نقد مطالب غیر ضروری را در نقدشان حذف کرده و تا حد ممکن تنها مطالب ضروری و مفید را در نقدشان لحاظ کنند.
4) با توجه به ساختار بخش نظرات، از پرسیدن سوال یا درخواست راهنمایی در این بخش جدا خودداری نمایید.
5) تنها نظراتی که با حروف و زبان فارسی نوشته شده باشند، امکان نمایش در سایت را دارند، لذا از نوشتن با حروف انگلیسی یا به زبان انگلیسی خودداری نمایید.
6) کاربران ارسال کننده نظر موظف به استفاده از ادبیات محترمانه و عدم توهین به دیگر کاربران هستند، بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افرادی، باعث عدم تایید نظر کاربر می‌شود.
7) قسمت نظرات سایت، با تالارهای گفتگو (فروم) متفاوت است، لذا برای حفظ ساختار، مباحثی که خارج از چهارچوب این قسمت است و حالت بحث و گفتگو دارند، تایید نخواهند شد.
8) از بزرگنمایی یا اغراق درباره نقاط قوت یا نقاط ضعف وب سایت ها در نظرات خود خودداری کنید. بدیهی است تا حد ممکن هرگونه نظر مبالغه آمیز یا به دور از واقعیت تایید نخواهد شد.
9) کاربران توجه داشته باشند، مسائلی را که از آن اطمینان ندارند یا نسبت به آن شک دارند، به هیچ وجه در نظرات ثبت ننمایند. و همچنین از بازنشر شایعات یا اطلاعات غیر مطمئن درباره وب سایت ها جدا خودداری نمایند.
10) ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی، از جمله شماره تلفن یا آدرس ایمیل در قسمت نظرات ممنوع است، لذا از ثبت اینگونه اطلاعات ارتباطی در نظرات خود خودداری نمایید.
11) لازم است کاربران مطالبی را ثبت نمایند که برای بازدیدکنندگان سایت مفید واقع شود و از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیر مرتبط یا غیر ضروری در این بخش خودداری نمایند.
12) بازمود نهایت تلاش و دقت را به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است ای سلکت تضمین نمی‏‌کند که توصیفات سایت و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد.
13) نام کاربری” ارسال کنندگان نظر باید مشخص باشد؛ لذا نظراتی که با نام کاربری غیر مجاز ارسال شده باشند، هرچند ناقض دیگر قوانین ذکر شده نباشند، تایید نخواهند شد.
14) کاربران می‌توانند نقد خود به هر بخش بازمود را در قسمت مربوطه اعلام نمایند، لذا از نوشتن نقد خود درباره سایت در قسمت نظرات خودداری نمایید.
15) بازمود ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، بازمود می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.